KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12297588
nr 1229 7588
Akvarell
Signerad E Guinam, 1847, Skridskor, löst blad, bladets mått: 35x46
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:31:37
100 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)